«Я Сям» створений з любов’ю для дітей, де кожен зможе пізнати світ, торкнутись всього, почути все, отримати враження та емоційну насолоду. Кожна дитина особлива, ми прагнемо розкрити індивідуальність кожного та допомогти реалізувати таланти!

Різноманітність напрямків дозволить обрати саме те, що необхідно вашій дитині.

Любов, турбота, підтримка, чуйність, доброта, довіра – основи нашого підходу!

«Я Сям» – тільки найкраще для дітей!

Мiнi-садок

Міні-садок «Я Сям» – відмінна адаптація до садочку повного дня!

Якщо ваш малюк вже впевнено ходить, любить комунікувати в соціумі, готовий гратися та розвиватися в колі друзів, то саме час відвідати наш міні-садок.

Досвідчені люблячі педагоги, тепла атмосфера та комфортні умови зроблять процес адаптації до садочку ще спокійнішим.

  • Розвиваючі заняття,
  • Фруктовий перекус,
  • Прогулянка та ігри на власному подвір’ї
Розклад
Ціни

Садок 1 (м. Ужгород)

Еко-садок «Я Сям»: дитина має змогу потрапити у заміський світ, де нема метушні, туди, де панує спокій та гармонія з природою. Це як поїхати у село до бабусі, яка тебе завжди з нетерпінням чекає. Тут є все: великий власний двір з іграшками та велосипедами, прогулянка на свіжому повітрі за будь-якої погоди, власний сад, грядки з квітами та свіжою городиною, пікнікова зона та навіть домашнє печево. Також, ми завжди можемо відвідати фермерське господарство по сусідству. Педагоги-професіонали проводять різноманітні розвиваючі заняття, є окремі вчителі з музики та англійської мови. Щодня 5-ти разове збалансоване харчування, відеонагляд задля безпеки.

З турботою забезпечимо гармонійний розвиток Вашої дитини!

Розклад
Ціни

Садок 2 (ЖК «Озерний край»)

Сучасний садок, що йде в ногу зі світськими тенденціями.

Кожна дитяча кімната має ідивідуальний дизайн, весь простір обладнаний, з врахуванням методики Монтессорі , просторе подвір’я з атракціями. Всі новинки у сфері освіти дошкільнят – це натхнення для педагогів при підготовці до занять, дитячих ігор та поробок. Окремі вчителі з музики та англійської мови. Власна кухня зі смачним збалансованим 5-ти разовим харчуванням. Безпека і турбота: онлайн відеонагляд, медичний супровід.

Ми гарантуємо вам якісний підхід!

Розклад
Ціни

Садок 3 (пл. Петефі)

Найбільш комфортний для тих, хто має мало вільного часу та тих, хто прагне практичності, адже садок знаходиться в самому центрі міста!

Компактні групи, зручне розташування, новенький яскравий дворик! Розвиваючі заняття з люблячими професійними педагогами, англійська мова, музика. Збалансоване харчування.

Ідеальні умови перебування дитини, центр міста, лояльний графік роботи – ми звертаємо особливу увагу на комфорт зайнятих батьків!

Розклад
Ціни