«Я Сям» створений з любов’ю для дітей, де кожен зможе пізнати світ, торкнутись всього, почути все, отримати враження та емоційну насолоду. Кожна дитина особлива, ми прагнемо розкрити індивідуальність кожного та допомогти реалізувати таланти!

Різноманітність напрямків дозволить обрати саме те, що необхідно вашій дитині.

Любов, турбота, підтримка, чуйність, доброта, довіра – основи нашого підходу!

«Я Сям» – тільки найкраще для дітей!

Мiнi-садок

Міні-садок «Я Сям» – відмінна адаптація до садочку повного дня!

Якщо ваш малюк вже впевнено ходить, любить комунікувати в соціумі, готовий гратися та розвиватися в колі друзів, то саме час відвідати наш міні-садок.

Досвідчені люблячі педагоги, тепла атмосфера та комфортні умови зроблять процес адаптації до садочку ще спокійнішим.

  • Розвиваючі заняття,
  • Фруктовий перекус,
  • Прогулянка та ігри на власному подвір’ї
Розклад
Ціни

Садок  (ЖК «Озерний край»)

Сучасний садок, що йде в ногу зі світськими тенденціями.

Кожна дитяча кімната має ідивідуальний дизайн, весь простір обладнаний, з врахуванням методики Монтессорі , просторе подвір’я з атракціями. Всі новинки у сфері освіти дошкільнят – це натхнення для педагогів при підготовці до занять, дитячих ігор та поробок. Окремі вчителі з музики та англійської мови, хореографії, фізкультури. Збалансоване 5-ти разове харчування. Безпека і турбота: онлайн відеонагляд, медичний супровід.

Ми гарантуємо вам якісний підхід!

Розклад
Ціни

Садок (вул. Коритнянська)

Заміський, великий та просторий – перші слова тих, хто обирає цю локацію!
Власна закрита територія з облаштованим дитячим майданчиком, охорона та відеонагляд 24/7.
Команда досвідчених люблячих спеціалістів, що турбується про всі аспекти розвитку та перебування дитини у садку повного дня!
Власна кухня зі смачним збалансованим 5 разовим харчуванням.

Сучасний світ розвивається дуже швидко, діти потребують все більше можливостей для реалізації та прояву своєї особистості, саме тому ми поєднуємо сучасні програми затверджені МОН, новітні методики з особистісним підходом та індивідуальними потребами кожної дитини.

Розвиваючі заняття, англійська мова, музика, хореографія та фізкультура з окремими вчителями, щоденні прогулянки у сонячну та дощову погоду, що ще потрібно для щастя наших дітей?

Розклад
Ціни

Садок  (пл. Петефі)

Найбільш комфортний для тих, хто має мало вільного часу та тих, хто прагне практичності, адже садок знаходиться в самому центрі міста!

Компактні групи, зручне розташування, новенький яскравий дворик! Розвиваючі заняття з люблячими професійними педагогами, англійська мова, музика, хореографія та фізкультура. Збалансоване харчування.

Ідеальні умови перебування дитини, центр міста, лояльний графік роботи – ми звертаємо особливу увагу на комфорт зайнятих батьків!

Розклад
Ціни